Een vrouw uit Sri Lanka heeft de penis van haar 30-jarige minnaar afgebeten. Het incident deed zich voor tijdens een laaiende ruzie tussen de twee geliefden. De politie onderzoekt twee gelijkaardige incidenten die zich in dezelfde regio afspeelden.
Het slachtoffer werd met spoed afgevoerd naar het ziekenhuis in Andapana, op zo'n 180 kilometer van Colombo. De man had het even voordien aan de stok gekregen met zijn 45-jarige vriendin, die tijdens een verhitte discussie haar zinnen had gezet op zijn geslachtsdeel. "Ongeveer drie vierde van de penis werd afgebeten", aldus een dokter aan AFP. De arts wenst anoniem te blijven.
"We hebben de bloeding kunnen stoppen waarna we hem naar een uroloog in Karapitiya hebben gestuurd, om te zien of het afgebeten deel er terug aangenaaid kan worden."
Geld voor alcohol
De politie zegt dat het slachtoffer, Chandana Pradeep die als kapper aan de bak komt, ruzie kreeg met de vrouw nadat ze hem weigerde geld te geven om alcohol te kopen. Volgens de eerste berichten was het koppel getrouwd, maar het slachtoffer liet in zijn verklaring weten dat ze minnaars waren.
Naast Pradeep moeten nog twee andere mannen uit de buurt een gelijkaardige operatie aan de geslachtsdelen ondergaan. Volgens de politie bestaat er geen link tussen de drie incidenten. Over hoe de twee andere mannen hun penis verloren, willen ze echter niets kwijt.
De afgebeten penis van de kapper doet denken aan het verhaal van de Amerikaan John Bobbit, wiens vrouw Lorena in 1993 zijn geslachtsdeel afsneed met een keukenmes. Zij verdedigde haar daden door achteraf te verklaren dat ze jarenlang zowel fysiek als mentaal mishandeld werd.


