Sm-stel mag bus niet op: "Honden niet toegelaten"

bewaar artikel
Door: redactie
22/01/08 - 16u10

Opgelet als u uw lief aan de leiband uitlaat, want u zou zich wel eens de toorn van de buschauffeurs op de hals kunnen halen. De 25-jarige Britse gothic Dani Graves en zijn zes jaar jongere liefje Tasha Maltby weten er sinds kort alles van. Drie maal werd hen de toegang tot dezelfde bus geweigerd, omdat volgens de bestuurder in kwestie "freaks en honden niet toegelaten zijn". Het eerste incident deed zich al begin december voor, maar raakte pas nu bekend.

"Fascistisch zwijn"
Dani, geheel in het zwart gekleed, en Tasha, met een leiband om de hals, wachtten toen geduldig op hun bus in het Britse stadje Dewsbury. Toen ze wilden opstappen, hield de chauffeur hen echter tegen. "Nadat hij ons beiden uitgemaakt had voor freaks en Tasha voor hond, greep hij mijn t-shirt en duwde hij me van de bus. Ik werd boos en noemde hem een fascistisch zwijn." Graves diende een klacht tegen de buschauffeur in, maar dat belette niet dat hetzelfde scenario zich nog twee maal zou herhalen. De laatste keer stond Graves er zelfs alleen en nog reed de bus hem straal voorbij.

"Wraak"
Graves beweert dat hij met andere buschauffeurs nooit problemen gehad heeft. "Waarom zouden ze ook van hun oren maken? Telkens als we opstapten, nam ik omwille van de veiligheid de leiband van Tasha af. Deze chauffeur wil gewoon wraak nemen omdat hij gothics niet kan rieken of zien." De busmaatschappij heeft intussen laten weten de klacht grondig te zullen onderzoeken. (svm)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!