Vrouw van dievenkoppel bewaarde inbrekersmateriaal in slip

bewaar artikel
Door: redactie
11/12/11 - 13u08

Een echtpaar dieven uit Grobbendonk dat gisteren op heterdaad betrapt werd tijdens een diefstal in Sint-Niklaas, heeft op originele wijze geprobeerd de politie te verschalken. De vrouw bewaarde een tang en de sleutel van hun vluchtvoertuig in haar slip, maar viel bij een fouille door de mand. Dat meldt het parket van Dendermonde.
 
De twee veertigjarigen werden op heterdaad betrapt toen ze voor ongeveer 400 euro kledij gestolen hadden in het Waasland Shopping Center in Sint-Niklaas.
 
"Tijdens een fouille werd in de slip van de dame, naast een magneet en een tang, ook de sleutel gevonden van een voertuig", aldus het parket. "In dat voertuig bleek ook nog eens gestolen kleding ter waarde van 1.200 euro te liggen."
 
Bij een huiszoeking in de woning van het koppel in Grobbendonk vond de politie een grote partij kledij die vermoedelijk ook afkomstig is van diefstallen.
 
De man bleek bij het gerecht al bekend te zijn voor diefstal, de vrouw niet. Het parket vraagt de onderzoeksrechter hen aan te houden. (belga/lb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!