'Slaapdas' voor vermoeide kantoorslaven

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
15/09/10 - 11u11

Vermoeide mannen kunnen voortaan rustig een dutje doen op hun bureau dankzij de oplaasbare slaapdas. Eén forse ademstoot op het verborgen ventieltje in de stropdas en je hebt een heerlijk kussentje om je hoofd neer te vleien.

Wanneer de baas opdaagt, is de wonderdas in een oogwenk weer een normale stropdas. Je hoeft het ding bovendien niet uit te doen om van zijn wonderbaarlijke voordelen te genieten. Ook pendelaars kunnen op de trein of de metro nog wat slaap inhalen met de wonderdas.

Productiviteit
Uitvinder Ray Couch is trots op zijn geesteskind. "Onze 'Pillow Tie' is een zegen voor mensen die lange uren op kantoor moeten kloppen. Tijdens de middagpauze of wanneer de baas uit huis is, kunnen ze een verkwikkend dutje doen. Dat kan volgens mij enkel de productiviteit ten goede komen". (eb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!