Vier miljoen euro drugsgeld opgegraven op boerderij in El Salvador
In een ton die was begraven op een boerderij in El Salvador is meer dan 5 miljoen dollar (4 miljoen euro) in munten teruggevonden. Dat heeft het parket van San Salvador bekendgemaakt.
"We hebben tot nu toe iets meer dan 5 miljoen geteld en we zitten nog maar aan de helft van het vat", verklaarde de chef van de antidrugssectie van het parket aan de pers. In het vat zaten bundeltjes bijeengestopt in plastic zakken.
Anonieme tipHet was een anonieme tip die de speurders naar de boerderij in Zacatecoluca had geleid, op zowat 60 kilometer van de hoofdstad. "Gezien het aanzienlijke bedrag kunnen we als mogelijke hypothese stellen dat het verband houdt met drugshandel", stelde de topman van de onderzoeksafdeling van de nationale politie. (afp/eb)