Beerselse veertiger krijgt op één dag 26 rijverboden

Een 49-jarige inwoner van Beersel die pas vrij was uit de gevangenis, is vandaag 26 maal zijn rijbewijs kwijtgeraakt. Hij mag twintig maanden lang niet meer aan het stuur van een wagen plaatsnemen en moet tweemaal psychologische tests en examens afleggen voor hij opnieuw een voertuig mag besturen. Die tests zal hij wel pas kunnen afleggen nadat hij nog een nieuwe gevangenisstraf heeft uitgezeten.

De man was kort geleden voorwaardelijk vrijgelaten uit de gevangenis na een veroordeling voor diefstallen en moest zich vandaag aanbieden bij de lokale politie van Beersel. Daar wachtten ruim 60 dossiers op hem. 28 daarvan betroffen veroordelingen door verschillende politierechtbanken, onder meer die van Brussel, Halle en Antwerpen. Het ging telkens om tijdelijke intrekkingen van zijn rijbewijs. Twee van die veroordelingen waren al verjaard, maar door de andere 26 mag de Beerselnaar in totaal gedurende twintig maanden niet rijden.
 
De Beerselse politie had ook nog dertig deurwaardersexploten voor de man, waar naar alle waarschijnlijkheid verschillende nieuwe dagvaardingen tussen zitten, en wou hem ondervragen in zeven gerechtelijke dossiers. Die gingen over diefstallen waarvan de man verdacht werd.
 
Na zijn verhoor mocht de man trouwens niet naar huis terugkeren, maar werd hij door de politie naar de gevangenis van Vorst gebracht, om daar een celstraf van twaalf maanden voor diefstallen uit te zitten. (belga/ypu)
29/07/10 16u32

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal Nieuws
 Jouw .BE nog vrij?

Actie: GRATIS domeinnaam
 Wedden dat het klikt?
Go2.be - Uw favoriete linksite

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.



acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb