Misnoegde Bridezilla veroorzaakt 15.000 euro schade

Vrouwen die op het punt staan te trouwen, zijn niet altijd de gemakkelijkste ter wereld om mee om te gaan. Ze eisen perfectie tot in het onmogelijke van iedereen en ze aanvaarden geen 'nee'. Dat kon ook de eigenaar van 'The first lady bridal shop' in Detroit ondervinden.

Hekmat Putruss weigerde nog aanpassingen te maken aan een jurk die een aanstaande bruid in de winkel had gekocht. De bruid werd een nachtmerrie om mee te werken en haalde een scherpe tong boven.

Putruss was hier niet mee gediend en verzocht de bruid elders aanpassingen te laten doen. "Weet je wel wie ik ben? Ik zal mijn man vragen je te vermoorden. We gaan iedereen een lesje leren.", schreeuwde de bruid.

Gevecht
Dat was niet naar de zin van de 'bridezilla', die enkele struise familieleden ter versterking inriep.  Het winkelpersoneel sloot vlak na de dreigementen de winkel en belde de politie, maar er was nog een handlanger binnen die de mannen binnenliet.

Ze confronteerden de winkeleigenaar en toen deze niet onmiddellijk toegaf begonnen ze een gevecht, in een winkel vol met klanten. De eigenaar wordt op de grond geduwd en verschillende keren geslagen. Zijn vrouw krijgt speeksel en een slag in het gezicht, zijn zoon wordt geduwd.

Mannequins
Ondertussen is de winkel herschapen tot een slagveld. De mannen misbruiken dit, en gebruiken zelfs mannequins om slagen mee uit te delen. Gevolg? 15.000 euro schade.

De politie kon de agressors arresteren, maar zij vinden dat ze slachtoffers zijn. En dat allemaal om een jurk een beetje aan te passen... (edp)

Bekijk het filmpje hier.
13/03/10 22u33
printIcon Printversie       mailIcon Mail een vriend(in)     

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.



acap enabled
Mediargus
Metriweb