Kangoeroe wil hond verdrinken

bewaar artikel
Door: redactie
23/11/09 - 11u09

Een kangoeroe heeft in de buurt van Melbourne een hond proberen te verdrinken. Het baasje van de hond probeerde zijn viervoeter te redden en werd daarbij zelf door de kangoeroe verwond.

De 49-jarige Cris Rickard was met zijn hond Rocky in de buurt van zijn huis aan het wandelen, toen ze het pad kruisten van een kangoeroe die bij een meer in het gras lag te slapen. De hond en de 1,5 meter grote kangoeroe raakten begonnen meteen met elkaar te vechten en belandden in het water. De kangoeroe hield Rocky met zijn voorpoten zowat 20 seconden onder water.

Rickard wist uiteindelijk zijn hond uit zijn benarde situatie te bevrijden, maar raakte daarbij zelf gewond. Hij werd met verwondingen aan zijn gezicht en op zijn borst in het ziekenhuis opgenomen. (bdr)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!