Alien blijkt rottende walviskop
In Nieuw-Zeeland dacht een vrouw dat een alien uit de oceaan tevoorschijn was gekomen toen ze een gigantische witte klomp op het strand zag liggen. Uiteindelijk bleek het om de bovenkant van een rottende walviskop te gaan.
TentakelsRose Fraser liep over het strand toen ze een grote witte steen zag die er enkele dagen eerder nog niet lag. Toen ze dichterbij kwam, begon ze te denken dat de witte massa wel eens een alien kon zijn. "Het leek of er grote ribben uit kwamen, maar dat konden evengoed tentakels zijn", zegt ze.
Potvis
Voorzichtig duwde ze met een stok tegen de 'alien', maar die bewoog niet meer. Ze verwittigde de plaatselijke krant en die stuurde foto's van de vreemde ontdekking naar wetenschappers. Uiteindelijk kwam het antwoord: het gaat om de bovenkant van een rottende walviskop, meer bepaald van een potvis. Het is nog niet bekend wie de 'alien' zal komen opruimen. (gb)