Jongen legt afgerukte arm van broertje (4) in diepvriezer
Een jongen van 11 heeft een afgerukte arm van zijn 4-jarige broertje in de diepvriezer gestopt omdat hij zijn moeder niet wou wakker maken. De arm was van het lichaam gerukt tijdens een stiekem spelletje 's nachts met een kapotte wasmachine in de keuken.
Arm in diepvriezerOmdat de jongens zich rustig hielden, werd de Duitse niet wakker. Toen ze de volgende ochtend haar zoon met de bloederige armstomp in bed aantrof, bracht ze hem meteen naar een ziekenhuis in Ulm. Pas daar werd duidelijk dat de arm in de diepvriezer lag, schrijft De Telegraaf.
Verloren zaakAgenten brachten het bevroren lichaamsdeel naar het ziekenhuis, maar toen was het te laat. De arm kon niet meer worden aangehecht. De broers handelden na het ongeluk blijkbaar in shocktoestand. De jongen verkeert niet meer in levensgevaar. Hij heeft 's nachts de wonde toegedrukt om niet dood te bloeden. (hlnsydney)