Aangereden coyote 1.000 km meegesleurd onder motorkap

Daniel en zijn zus Tevyn East hoorden een harde klap toen ze met 100 km per uur een coyote aanreden op de Interstate 80 in Utah. Ze gingen er van uit dat het dier dood was. Groot was hun verbazing toen ze acht uur later en 1.000 kilometer verder de coyote gezond en wel onder de motorkap aantroffen.

Schade opmeten
Onderweg hadden Daniel en Tevyn nog twee keer getankt. Pas toen ze op hun eindbestemming waren, namen ze de tijd om eens grondig te kijken wat de schade was die de botsing met de coyote had aangericht.

Schrammetjes
"Daniel zag wat pluisjes van de vacht op het radiatorrooster. Bij nader inzien bleek de coyote gezond en wel onder de motorkap te zitten. Hij had enkel wat schrammetjes opgelopen".

Ontsnapt
Er werd meteen een specialist van de dierenbescherming ingeschakeld. De coyote, die intussen Tricky werd gedoopt, werd meegenomen voor verzorging. Amper drie dagen later wist het wilde dier te ontsnappen. (eb)

Klik hier voor meer foto's van het straffe avontuur
27/10/09 10u09
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Nieuws
 Jouw .BE nog vrij?

Actie: GRATIS domeinnaam
 Wedden dat het klikt?
Go2.be - Uw favoriete linksite

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.



acap enabled
Mediargus
Metriweb