Borsten van Duitse vrouwen worden elk jaar dikker

De Duitsers hebben dan wel de oorlog verloren, intussen worden de borsten van hun Frauleins wel van langsom groter. Dat blijkt uit de resultaten van een studie die de Britse krant The Sun kon inkijken.

2,54 centimeter in een jaar
Volgens het rapport zou de borstomtrek van de Duitse dames in één jaar met niet minder dan 2,54 centimeter zijn toegenomen. Een wereld van verschil.

Onze vrouwelijke oosterburen wordt ook almaar groter. Een gemiddelde Helga is tegenwoordig al gauw 1,65 meter hoog.

Vette voeding
De onderzoekers zijn van oordeel dat de borstenexplosie toe te schrijven is aan de kalorierijke, zeg maar vette voeding van de Duitsers. Andere reden is dat meer vrouwen de anticonceptiepil gebruiken.

Maar elk voordeel heeft z'n nadeel, zoals Johan Cruijff pleegt te zeggen. De Duitse vrouwen zijn nog nooit zo dik geweest als nu. (eb)
01/10/09 14u34
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Nieuws
 Jouw .BE nog vrij?

Actie: GRATIS domeinnaam
 Wedden dat het klikt?
Go2.be - Uw favoriete linksite

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


acap enabled
Mediargus
Metriweb