Man mag café niet in en rijdt dan maar voorgevel binnen

bewaar artikel
Door: redactie
27/09/09 - 17u52

Een 30-jarige inwoner van Bressoux is in de nacht van zaterdag op zondag in Luik dronken een café binnengereden omdat hij de drankgelegenheid niet meer binnen mocht.

De man had het eerder café verlaten onder het dreigement dat hij zou terugkomen en "iedereen neer zou knallen". Enkele minuten later reed hij twee keer het café binnen. Een van de klanten werd in het been geraakt door glasscherven en moest verzorgd worden.

Vlucht mislukt
De man vluchtte meteen na de feiten weg, maar een getuige kon zijn nummerplaat noteren. Toen de politie bij de man langsging, zei die van niets weten en beweerde hij dat iemand zijn auto had gestolen. Het voertuig werd teruggevonden in Sclessin.

Getuigen hebben de man, die voor de komst van de politie al zijn haar afschoor, echter herkend. Er is een onderzoek geopend en de man is ter beschikking gesteld van het parket van Luik. (belga/jv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!