Politie Genk vat mogelijke drugsrunners bij controleactie

bewaar artikel
Door: redactie
18/09/08 - 13u47

De lokale politie van Genk heeft tijdens een georganiseerde actie drie verdachten met een aanzienlijke som geld gearresteerd. Volgens de politie gaat het om mogelijke drugsrunners. Eén persoon stond geseind. Hij werd ter beschikking gesteld van het parket in Tongeren. De controle had plaats in de zone Genk-As-Opglabbeek-Zutendaal.

Bij de controle van een ander voertuig sloegen de vier inzittenden op de vlucht. De politie kon een verdachte onmiddellijk klissen. In de wagen lag inbrekersmateriaal.

Op de Wagemanskeel in Genk onderschepten de agenten een gestolen auto. De bestuurder reed onder invloed van drugs en werd voor verder onderzoek gearresteerd. Bij de controle van nog andere voertuigen stelde de politie kleinere verkeersinbreuken vast. (belga/adv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!