Van Rouveroij mag niet naar gemeenteraad én parlement

bewaar artikel
Door: redactie
27/06/09 - 20u33
Van Rouveroij (links) reageert teleurgesteld.

De Gentse schepen van Haven en Innovatie Sas van Rouveroij mag zijn schepenambt niet cumuleren met een zitje in het Vlaams Parlement. Dat hebben de leden van Open Vld Gent beslist tijdens een interne stemming.

55 procent voor
Van Rouveroij werd op 7 juni vanop de lijstduwersplaats verkozen met 10.279 voorkeurstemmen. Om zijn zetel in Vlaams Parlement te combineren met zijn schepenambt had Van Rouveroij de goedkeuring nodig van twee derde van de leden van Open Vld Gent. Bij de stemming, waaraan 319 leden deelnamen, verklaarde slechts 55 procent zich akkoord met de cumul.

Teleurgesteld
Mick Daman, voorzitter van Open VLD Gent, hoopt dat Van Rouveroij kiest voor zijn Vlaams mandaat. Van Rouveroij reageert teleurgesteld en zegt dat hij zich zal beraden over de keuze voor Gent of het Vlaams Parlement. (belga/edp)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!