Twee gewapende mannen hebben deze voormiddag een gewapende overval gepleegd op een bankkantoor van BNP Paribas Fortis in de Pagodenlaan in Laken. Dat werd vernomen van de politie en het Brusselse parket.
Riot gun
Om 9 uur, het openingsuur van het kantoor, vielen de twee daders de bank binnen. Een van de overvallers was gewapend met een riot gun. De filiaalhouder en een bediende werden bedreigd en opgesloten. Twee andere werknemers kwamen later aan en werden op hun beurt opgesloten.
In shock
De slachtoffers liepen geen verwondingen op, maar verkeerden wel in shock. Zij werden bevrijd toen de daders op de vlucht sloegen.
Volgens de RTBF-radio zouden de daders gevlucht zijn met een Citroën C4. Hoeveel de twee konden buitmaken, is niet bekend. De lokale politie startte een onderzoek, maar dat werd overgenomen door de federale politie. (belga/eb)
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


