De politie van Antwerpen heeft gisterenavond twee verdachten kunnen oppakken van een aantal gewelddadige diefstallen in het stadspark eerder die avond. Een 18-jarige Antwerpenaar en een 17-jarige man uit Sint-Niklaas verschijnen vandaag voor respectievelijk de onderzoeksrechter en de jeugdrechtbank. Dat meldt de lokale politie.
De eerste overval gebeurde rond 20.45 uur op de Rubenslei ter hoogte van het Antwerpse stadspark. Een 27-jarige man werd door vier mannen bedreigd met een mes, in het struikgewas gesleurd en geslagen op zijn hoofd en zijn bovenlichaam. Hij moest zijn geld en zijn gsm afgeven. Nadien werd hij met zware kneuzingen overgebracht naar het Sint-Vincentiusziekenhuis, waar hij een van de aanvallers gedetailleerd kon beschrijven.
Spoorloos
Rond 23.30 uur werd een 34-jarige Duitser hardhandig aangepakt door 2 mannen. Nadat hij wat klappen geïncasseerd had werd zijn portefeuille gestolen. Het Duitse slachtoffer deed aangifte van de feiten bij de politie.
Een patrouille kon na een korte achtervolging twee verdachten arresteren. Een van hen was betrokken bij beide diefstallen. De andere dieven zijn voorlopig spoorloos. (belga/ka)
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


