CC&V-fractieleider in het Vlaams parlement Ludwig Caluwé hecht niet veel belang aan de uitspraken van FDF-voorzitter Olivier Maingain. Die zei vandaag in Le Soir dat er in de communautaire dialoog over alles gesproken moet kunnen worden. Caluwé wijst er op dat er afspraken gemaakt zijn met MR-voorzitter Didier Reynders. "Maingain vertegenwoordigt twee zetels in het parlement", zegt Caluwé.
Olie op het vuur
Maingain goot gisteren olie op het communautaire vuur door te zeggen dat ook "de prioriteiten" van de Franstaligen, zoals de benoeming van de drie Franstalige burgemeesters van de faciliteitengemeenten, tijdens de communautaire dialoog besproken zullen moeten worden.
"Als Maingain problemen heeft met de afspraken die we met zijn partijvoorzitter hebben gemaakt, dan moet hij zich tot zijn voorzitter wenden", zegt Caluwé. (belga/eb)
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


