Leuvens agent gewond bij incident na OHL - STVV

bewaar artikel
Door: redactie
14/08/08 - 17u57

In Leuven is woensdagavond een agent van de lokale politie lichtgewond geraakt bij een incident na de wedstrijd OHL - Sint-Truiden, op de eerste speeldag in de tweede klasse. De agent kwam tussen toen Leuvense supporters een Truienaar aanvielen en kreeg zelf klappen. Hij is enkele dagen werkonbekwaam. Twee relschoppers zijn opgepakt en ter beschikking gesteld van het parket.

Scheidsrechter
Het incident deed zich na de wedstrijd voor, maar al tijdens de match raakten de gemoederen bij enkele OHL-supporters verhit omdat ze het niet eens waren met de beslissingen van de scheidsrechter. Na afloop van de wedstrijd probeerden de supporters de scheidsrechter dan ook op te wachten, maar de man werd door de politie langs een andere uitgang weggeleid.

Tegenpartij
Het groepje Leuvense supporters richtte zijn onvrede dan maar op de tegenpartij en wachtte de fans van STVV op aan de Naamsepoort. Ze kozen een willekeurig slachtoffer uit, stormden op de man af en gaven hem een vuistslag. De Leuvense politie had het groepje in de gaten gehouden en kwam snel tussenbeide. Een agent kreeg daarbij verschillende klappen en raakte lichtgewond aan de knie. Hij is voor enkele dagen werkonbekwaam.

Voetbalwet
Twee relschoppers zijn opgepakt en ter beschikking gesteld van het parket. Daarnaast stelde de politie nog eens zeven processen-verbaal op voor inbreuken op de voetbalwet, telkens voor misdragingen in het stadion. (belga/lpb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!