Zeven personen gearresteerd bij actie in Dendermonde

bewaar artikel
Door: redactie
9/04/08 - 10u34

Bij een grootscheepse controleactie in de regio Dendermonde zijn tijdens de nacht van dinsdag op woensdag zeven personen opgepakt. Tijdens de actie van de lokale en federale politie werden ook zeven voertuigen en vier verboden wapens in beslag genomen. Dat meldt de federale politie vandaag.

Geseinde personen
In totaal werden 601 personen en 667 voertuigen gecontroleerd. Zeven personen werden opgepakt en ter beschikking gesteld van het parket. Zij werden opgepakt voor de verkoop van drugs, poging tot autoinbraak, diefstal met geweld of wapenvertoon. Daarnaast werden ook vijf geseinde personen ingerekend.

Drugs ontdekt
De agenten ontdekten ook 70 gram heroïne, drie gram marihuana, kleine hoeveelheden cannabis, cocaïne en weed. Er werden vijftien processen-verbaal opgesteld voor verkeersovertredingen. Dertien gecontroleerde bestuurders reden onder invloed van alcohol en 21 bestuurders kregen een pv wegens overdreven snelheid.

Daders inbraken
Tijdens de Goliath-actie hielden 207 personeelsleden van de lokale en federale politie controles op de belangrijkste invalswegen van de regio Dendermonde. De actie was gericht tegen de daders van onder meer woninginbraken, ramkraken, car- en homejackings en diefstallen in voertuigen. (belga/ka)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!