HLN.be

Winterprik staat voor de deur

We mogen ons de komende dagen verwachten aan een winterprik. Vooral na het weekend dalen de temperaturen onder het vriespunt. Maandag kan dat gepaard gaan met sneeuw, met name in het oosten van het land.

Er lijkt dus een einde te komen aan de zachte winterperiode. Vandaag blijven de temperaturen nog boven het vriespunt (2 tot 6 graden), maar morgen zakt het kwik al richting -2 tot 2 graden.
 
Constant onder 0°C
Volgende week zet de koudeprik zich door met middagtemperaturen rond het vriespunt en vanaf woensdag onder het vriespunt. De minima schommelen de eerste dagen tussen -3 en -6 graden. In de tweede helft van de week dalen de waarden tot -5 aan zee en tot -13 in de Ardennen.
 
De koudeprik gaat gepaard met veel zonnige perioden. Enkel maandag is er kans op sneeuwvlokjes, vooral in het oosten. (belga/eb)
 
 
28/01/12 11u17
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal Nieuws

Alles over


© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Nieuws: Nederlands nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheid en wetenschaps nieuws, economisch nieuws


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb