'Hasta La Vista' wint Perspectiefprijs 2011

bewaar artikel
Door: redactie
24/11/11 - 13u45

'Hasta La Vista' van Geoffrey Enthoven is de beste sociaal bewogen film van 2011. Dat vinden althans de organisatoren van het Filmfestival Perspectief, dat van 25 tot en met 2 december plaatsvindt in Kinepolis Antwerpen.
 
Diversiteit bij jongeren
Het filmfestival is een initiatief van ACW Antwerpen, Wereldsolidariteit, Universiteit Antwerpen Vrijzinnige Dienst en Kinepolis Antwerpen. "De bedoeling is vijftien interessante, meeslepende en boeiende films rond diversiteit bij jongeren te vertonen", zo luidt het.
 
Enthoven krijgt de Perspectiefprijs op 25 november overhandigd.
'Hasta la Vista' vertelt het verhaal van drie jongens met een beperking die beslissen zelfstandig een reis te maken naar Spanje om zich daar te laten ontmaagden. In de hoofdrollen zien we Robrecht Vanden Thoren, Gilles De Schryver, Tom Audenaert en Isabelle De Hertogh. Het scenario is van Pierre De Clercq. (belga/lb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!