Gevangene in Lantin ernstig gewond door aanval met vork

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
7/09/10 - 22u21

Een gedetineerde van de gevangenis van Lantin is vanavond ernstig gewond geraakt aan het hoofd doordat een andere gevangene hem aanviel met een vork. Het incident vond plaats toen de gevangenen hun dagelijkse wandeling maakten op de binnenplaats.

Gevecht
Het slachtoffer van Noord-Afrikaanse afkomst werd overgebracht naar het ziekenhuis. Vanavond brak in de gevangenis een gevecht uit tussen twee groepen gevangenen van Noord-Afrikaanse en West-Afrikaanse oorsprong. Een man van Noord-Afrikaanse afkomst werd aan het hoofd geraakt met een vork. Hij werd zwaargewond overgebracht naar het Citadelle-ziekenhuis van Luik, waar hij momenteel verblijft onder toezicht van bewakers.

De politie opende een onderzoek om de persoon met de vork te identificeren. Het parket van Luik werd op de hoogte gebracht van de feiten. (belga/ep)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!