Gosuin is vast van plan om Picqué te interpelleren.
UPDATE
De wekelijkse vergadering van de Brusselse regering is geannuleerd omdat verschillende leden van de regering, inclusief minister-president Charles Picqué, in het Franse Cannes zitten voor de internationale immobiliënbeurs MIPIM. "Ongepast", zo meent MR-fractieleider Didier Gosuin.
"Waarom moet meer dan de helft van de regering naar Cannes voor MIPIM? Wat is er zo belangrijk om er met zo veel naartoe te gaan en de wekelijkse ministerraad te annuleren? Er zijn toch belangrijker zaken te regelen? Wat kost de reis van al die regeringsleden en hun medewerkers?", zo vraagt de Brusselse MR-fractieleider zich af.
Gosuin wil Brussels minister-president Picqué volgende week over de zaak interpelleren in het Brussels parlement.
Brussels minister van Economie en Werk Benoît Cerexhe verdedigt zich door te verklaren dat hij niet in Cannes zit voor de internationale immobiliënbeurs, maar dat hij in het Spaanse Granada een vergadering van Europese ministers over onderzoek bijwoont. (belga/vsv/sps)


