Lichamen gevonden in Aalst, Deurne en Antwerps havendok

bewaar artikel
Door: redactie
11/03/10 - 17u41
UPDATE

In het Asiadok in de Antwerpse haven is een lichaam gevonden in een wagen. Een autopsie moet meer duidelijkheid brengen over de omstandigheden van het overlijden en de identiteit van het slachtoffer, zegt het Dendermondse parket.

"Het gaat wellicht om een verdwijningszaak uit 2008 van het parket van Dendermonde. Zolang de identiteit niet honderd procent vaststaat, blijft het onderzoek in Antwerpen", aldus Dominique Reyniers van het Antwerpse parket.

Het lichaam vertoonde op het eerste zicht geen duidelijke tekenen van kwaad opzet, maar absolute zekerheid daarover zal pas blijken na de autopsie, aldus het Antwerpse parket.

Aan de hand van de nummerplaat is de eigenaar van de wagen achterhaald. Vanmiddag werd de familie van het vermoedelijke slachtoffer ingelicht. Het parket spreekt zich niet uit over de potentiƫle identiteit van het slachtoffer totdat de resultaten van de autopsie bekend zijn.

Deurne en Aalst
Nog in Antwerpen, in het Rivierenhof in Deurne, is het levenloze lichaam van een vrouw gevonden. Ze lag deels in de rivier Het Schijn en deels op de oever. Haar identiteit staat nog niet vast. Vermoedelijk is ze tussen de 30 en de 40 jaar. Haar lichaam vertoonde op het eerste gezicht geen tekenen van kwaad opzet. Een autopsie moet meer duidelijkheid brengen over de doodsoorzaak en haar identiteit, meldt het parket van Antwerpen.

En ook in Aalst is heeft de brandweer vanmiddag in een beek aan de Aelbrechtlaan een lichaam aangetroffen. Het parket van Dendermonde heeft een autopsie bevolen en kan nog geen duidelijkheid geven over de identiteit van het slachtoffer. Volgens de eerste vaststellingen zou het niet om een gewelddadig overlijden gaan. (belga/svm/sps)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!