België sluit overeenkomst met Andorra over uitwisseling fiscale gegevens

bewaar artikel
Door: redactie
23/10/09 - 18u27

Vicepremier en minister van Financiën Didier Reynders heeft vandaag een nieuwe overeenkomst ondertekend tussen België en het vorstendom Andorra over de uitwisseling van fiscale gegevens. België heeft nu een dergelijke overeenkomst met 18 landen.
 
De overeenkomst volgt grotendeels de bepalingen van het OESO-model van belastingovereenkomst. Ze wordt nu zo snel mogelijk ter goedkeuring bij het parlement ingediend.
 
België heeft voortaan 18 ondertekende overeenkomst conform de nieuwe OESO-normen: met de Verenigde Staten, Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Australië, Denemarken, Frankrijk, San Marino, de Seychellen, Singapore, het eiland Man, Luxemburg, Monaco, Noorwegen, Oostenrijk, Finland, IJsland, China en Andorra. De volgende weken wordt de laatste hand gelegd aan andere protocollen bij de overeenkomsten. (belga/ka)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!