Arcelor-Mittal is bezig met ontslag van druggebruikers

bewaar artikel
Door: redactie
20/10/09 - 18u11

De directie van Arcelor-Mittal is bezig met ontslagprocedures na een actie van de drugspolitie zondag Marchienne-au-Pont. Bij het doorzoeken van de fabrieksgebouwen werden drugs ontdekt en verschillende werknemers betrapt op druggebruik en/of -bezit.

Ontslagprocedure
Het officieel onderzoek loopt nog steeds, verduidelijkt de directie, maar na intern onderzoek heeft het management alvast beslist de ontslagprocedure tegen verschillende personeelsleden op te starten. Daarnaast zal elke werknemer binnenkort thuis een brief in de bus krijgen die eraan herinnert dat, in het kader van de veiligheidspolitiek, de directie geen enkele toegeving zal doen wat betreft het bezit of gebruik van drugs en/of alcohol binnen de fabriek.

Ongeval
De directie laat ook nog weten dat een ongeval met een gietlepel niet aan de basis ligt van de actie zondag. Het waren andere aanwijzingen de afgelopen maanden die achterdocht wekten en leidden tot de zoekactie, zo besluit de directie van Arcelor-Mittal. (belga/gb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!