Boston pakt 14de zege in 15 duels tegen Dallas

bewaar artikel
Door: redactie
21/03/08 - 13u27
Ray Allen (l) besliste het duel 30 seconden voor tijd.

Boston Celtics is nog steeds in goede vorm. De ploeg van coach Glenn Rivers won donderdag bij Dallas Mavericks met 90-94. Ray Allen, die terugkeerde van een enkelblessure, besliste het duel 30 seconden voor tijd met een driepunter. In totaal kwam Allen tot 21 punten. Het was de veertiende overwinning voor de Celtics in de laatste vijftien wedstrijden.

Kevin Garnett en Paul Pierce deden nauwelijks voor elkaar onder bij de Celtics. Pierce scoorde 22 punten en pakte 13 rebounds, Garnett kwam tot 20 punten en 13 rebounds. Dirk Nowitzki kon zijn Mavericks niet aan de overwinning helpen. De Duitser pakte maar liefst 19 rebounds en scoorde 22 punten.

Regerend kampioen San Antonio Spurs won de uitwedstrijd bij Chicago Bulls met 80-102. De Spurs konden de zege goed gebruiken na vier nederlagen op rij. Tony Parker en Tim Duncan waren met 23 en 22 punten de belangrijke mensen bij San Antonio. LA Lakers blijft het goed doen. De leider in de Western Conference won het uitduel bij Utah Jazz met 95-106. (novum/lpb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!