Nelson Piquet mocht afgelopen week voor het eerst in een NASCAR Truck testen en dat beviel de Braziliaan wel. Hij denkt er zelfs over om naar de NASCAR over te stappen als zijn carrière in Europa afgelopen zou zijn door het crashschandaal van eerder dit jaar.
Betere piloot
"NASCAR is heel anders dan Formule 1. Als je in de Formule 1 een snelle auto hebt, is het werk voor 70% gedaan. Je moet natuurlijk nog wel racen, maar je moet niet veel moeite te doen", aldus Piquet. "In de NASCAR is het anders. Iedereen is snel, en je moet dus een goede piloot zijn om het tot een goede einde te brengen", schrijft Formule1.net.
Onderaan beginnen
Piquet beseft wel dat hij het niet zomaar zal maken in de NASCAR omdat hij Formule 1-ervaring heeft. "Ik wil onderaan de ladder beginnen. Ik wil in de NASCAR rijden omdat ik het verdiend heb, niet omdat ik uit de Formule 1 kom." (adv)


