Malisse stunt tegen Nalbandian in Miami

bewaar artikel
Door: redactie
29/03/08 - 08u10
UPDATE

Xavier Malisse (ATP-311) heeft zich geplaatst voor de derde ronde van het ATP-tennistoernooi van het Amerikaanse Miami (3.770.000 dollar). Hij zette in de tweede ronde een knappe prestatie neer door de Argentijn David Nalbandian (ATP-7) uit te schakelen. Na 1 uur en 10 minuten stonden de 6-1 en 6-4 setstanden op het bord.

Sterke opslag
De 27-jarige Malisse kon tegen de 26-jarige Nalbandian, het zevende reekshoofd in Miami, rekenen op een heel sterke eerste opslag (71%). Het was de eerste zege van de 'X-Man' in vijf onderlinge ontmoetingen met de Argentijn.

Stepanek
In de derde ronde neemt de Kortrijkzaan het op tegen de Tsjech Radek Stepanek (ATP-28). Die haalde het met 6-3 en 6-3 van de Fransman Sébastien Grosjean (ATP-52).

Malisse en de 29-jarige Stepanek speelden al vier keer tegen mekaar, beide spelers wonnen elk twee keer. Hun laatste ontmoeting dateert van Wimbledon 2006, toen Stepanek het in de tweede ronde in vier sets haalde (6-3, 6-7, 7-5 en 6-1).

Indian Wells
Dat jaar was Stepanek te sterk voor Malisse in de tweede ronde van Miami (6-1 en 6-4). Onze landgenoot haalde het, ook in 2006, in de tweede ronde in Indian Wells (6-1 en 6-1) en in 2004 in Lyon (4-6, 7-6, 6-0). (belga/ka)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!