Tom Boonen toen alles hem nog voor de wind ging in de Vuelta.
Tom Boonen is na zijn valpartij van gisteren behandeld door fysiotherapeut Joris Van Roy. "Vannacht heb ik niet goed geslapen", verklaarde Boonen. "Ik kon de juiste houding niet vinden omwille van mijn verwondingen, maar dat is normaal na zo'n valpartij."
"Start met optimisme"
"Ik was bang dat mijn rug voor problemen zou zorgen, maar dat is niet het geval. Deze morgen heb ik al twee uur op de fiets gezeten en kende ik geen noemenswaardige problemen. Ik start morgen dan ook met meer optimisme", aldus Boonen, die maandag de derde etappe in de Vuelta won.
Barredo geeft op
Slechter nieuws kwam er van zijn Spaanse ploegmaat Carlos Barredo. Hij zal morgen niet meer aan de start verschijnen omdat hij last heeft van een microfractuur in de rechter scafoïde. Hem wacht nu een rustperiode van twee weken. (belga/svm)


