-
 

Boekt CSC opnieuw succes in Ronde van Denemarken?

Arvesen bezorgde CSC vorig jaar de zege in Denemarken.
Silence-Lotto en Topsport Vlaanderen zijn de twee Belgische ploegen die morgen van start gaan in de Ronde van Denemarken. Enkele jongens doen daarbij hun wederoptreden. Dominique Cornu en nationaal kampioen Jurgen Roelandts bij Silence-Lotto en Kenny Dehaes bij Topsport Vlaanderen.

De Ronde van Denemarken is de speeltuin van het team van Bjarne Riis, dat vorig jaar dankzij Kurt-Asle Arvesen met de eindzege ging lopen. Na zijn geslaagde Tour is de Noorse kampioen er nu niet bij, maar met de tijdritcapaciteiten van Gustav Erik Larsson, Lars Bak en Matti Breschel behoort een nieuw succes zeker tot de mogelijkheden.

Enrico Gasparotto, vorig jaar tweede is er opnieuw bij en na zijn eindzege in de Ster Elektrotoer is ook hij mogelijks een kandidaat voor de totaalwinst. (belga/adv)

Deelnemende ploegen:
Silence-Lotto, Topsport Vlaanderen, Team SCS-Saxo Bank, Team Columbia, Gerolsteiner, Barloworld, CSF Group-Navigare, Skil-Shimano, Garmin-Chipotle, Elk Haus-Simplon, Glud OR Marstand, GLS-Pokkeshop, Designa-Kokken, Team Lögstör, Denemarken
29/07/08 16u27
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Sport

wielrennen

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb