Jurgen Mettepingen ondertekent het nieuwe sponsorcontract met Sunweb. Links manager Philip Timmermans van Sunweb België.
© belga.
Sponsor Sunweb heeft het contract met de ploeg van Jurgen Mettepenningen verbeterd en verlengd tot 2015. Dat is even lang als het contract met kopman Kevin Pauwels loopt. Dat maakte Sunweb-Revor tijdens een persconferentie in Waasmunster bekend.
"Het bestaande contract werd opengebroken, verbeterd en verlengd tot eind 2015", is teammanager Jurgen Mettepenningen tevreden. "Dankzij de uitstekende prestaties van Kevin Pauwels liepen de aanbiedingen van potentiële sponsors de voorbije weken goed binnen, maar eigenlijk heb ik altijd geweten dat ik met Sunweb Vakanties wilde doorgaan. We zijn samen aan dit project begonnen en zullen het ook samen afmaken." (belga/tma)
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


