-
 
HLN.be

Manchester United contracteert Berbatov

Dimitar Berbatov verruilt Tottenham Hotspur voor Manchester United. De 27-jarige Bulgaarse aanvaller werd al de hele zomer begeerd door de winnaar van de Champions League, maar pas net voor het sluiten van de transfermarkt was de overgang een feit. Manchester betaalt ongeveer 35 miljoen euro voor de international, die zijn handtekening zet onder een contract voor vier jaar.

Moeite met scoren
Manchester heeft in de eerste wedstrijden van het seizoen veel moeite met scoren en daarom komt de Bulgaarse spits als geroepen. "Dit is een hele belangrijke aankoop", zegt manager Sir Alex Ferguson op de clubsite. "Dimitar is één van de beste aanvallers van de wereld. Ik weet zeker dat zijn manier van voetballen zal aanslaan bij de fans."

Robbie Keane
Tottenham zag eerder deze zomer de andere steraanvaller Robbie Keane verhuizen naar Liverpool. De Russische international Roman Pavlyuchenko, die overkomt van Spartak Moskou, moet de nieuwe goalgetter gaan worden van de Spurs. (novum/tdb)
02/09/08 06u03
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 
Kanaal Sport

buitenlands voetbal
live scorebord

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb