© photo news.
Bondscoach Louis van Gaal ziet graag dat Edwin van der Sar als keeperstrainer aan zijn technische staf wordt toegevoegd. De recordinternational zou bij het Nederlandse elftal Ruud Hesp moeten opvolgen als trainer van de Oranje-keepers.
Bondscoach Van Gaal heeft al een balletje opgegooid bij Van der Sar. De ex-doelman beëindigde een jaar geleden zijn carrière als speler van Manchester United. Sindsdien kwam Van der Sar vooral als analist voor de NOS in actie.
Onder het bewind van Bert van Marwijk had Ruud Hesp de keepers van Oranje nog onder zijn hoede, maar hij werd op straat gezet nadat Van Gaal het voor het zeggen kreeg.
- Giovanni Van Bronckhorst geen assisent bij Oranje
- Cruijff: "KNVB ging te snel met aanstelling Van Gaal"
- Van Gaal volgt Van Marwijk op als bondscoach van Oranje
-
Speel mee: de gouden 11 & win 25.000 euro cash!
- Meld je aan voor de HLN sportnieuwsbrief en ontvang dagelijks een overzicht van het belangrijkste sportnieuws
Lees ook
Wat vind jij van dit nieuws?
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!



Bewerkt door: