Jordi Alba, Juan Mata en Javi Martinez kunnen in Londen nog een prijs winnen
© photo news.
Jordi Alba, Juan Mata en Javi Martinez maken deel uit van de Spaanse selectie voor de Olympische Spelen. De drie wonnen vorige zondag nog EK in Polen en Oekraïne.
Jordi Alba
© getty.
Javi Martinez
© getty.
Jordi Alba was een vaste waarde op de linksback voor Spanje, hij speelde alle zes de EK-wedstrijden. Jordi Alba speelde het voorbije seizoen bij Valencia, maar versierde een transfer naar FC Barcelona.
Chelsea-speler Juan Mata zat het afgelopen EK meer op de bank dan hem lief was, maar trapte zondagavond een minuut nadat hij was ingevallen de 4-0 tegen de touwen.
Javi Martinez komt uit voor Athletic Bilbao en viel in tijdens de groepsmatch tegen Ierland. Het afgelopen seizoen verloor hij met zijn club zowel de finale van de Copa als van de Europa League.
Selectie van bondscoach Luis Milla
Mikel San Jose, Javi Martinez, Ander Herrera en Iker Muniain (Athletic Bilbao), Koke, Joel Blazquez en Adrian (Atletico Madrid), Jordi Alba, Martin Montoya, Thiago, Cristian Tello (Barcelona), Oriol Romeu en Juan Mata (Chelsea), Rodrigo (Benfica), Alvaro Dominguez (Borussia Mönchengladbach), Alvaro Vazquez (Espanyol), Isco (Malaga), David de Gea (Manchester United), Cesar Azpilicueta (Olympique Marseille), Inigo Martinez (Real Sociedad), Alberto Botia (Sporting Gijon) en Diego Marino (Villarreal).
- Juan Mata: "Nu nog olympisch goud veroveren"
- Casillas: "Scheids, respecteer Italië"
- Spaanse koning feliciteert kampioenen
-
Speel mee: de gouden 11 & win 25.000 euro cash!
- Meld je aan voor de HLN sportnieuwsbrief en ontvang dagelijks een overzicht van het belangrijkste sportnieuws
Lees ook
Juan Mata en Santi Cazorla
© getty.
© getty.


