HLN.be

Zo ziet Rooney eruit na de haartransplantatie

Dit is de eerste foto van Wayne Rooney's haartransplantatie. De Man United-spits plaatste het plaatje deze middag zelf op zijn Twitter. "Hallo iedereen, zo ziet mijn hoofd er nu uit. Ik moet het nu een paar maanden laten groeien. Het bloedt nog een beetje, maar dat is normaal", klinkt het bijhorende tekstje. Meteen erna vertrok hij met vrouwlief Coleen en baby Kai op vakantie naar Barbados.

Zaterdag al bevestigde Rooney de behandeling en vroeg hij zelfs raad voor een goede haargel. De operatie zou acht uur in beslag genomen hebben. Coleen benadrukte op Twitter dat het zijn beslissing was en zij er dus voor niets tussenzat.

"Wayne speelde al een tijdje met die gedachte in zijn hoofd", aldus een bron. "Hij vroeg een ontmoeting met een model die dezelfde behandeling ondergaan had. Achteraf was hij zo onder de indruk van het resultaat dat hij zich twee dagen liet opnemen. Volgens de dokters mag hij een aanzienlijke verbetering verwachten." (svm)
06/06/11 16u23
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal Sport

© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Sport nieuws: Nederlands voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, schaatsen, meer sport


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb