"Hoertje verknalde WK van Rooney"

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
6/09/10 - 11u23

Fabio Capello zit met de gebakken peren: moet hij Wayne Rooney selecteren nu aan het licht gekomen is dat hij zoete broodjes bakte met een luxehoer? "Enkel als hij mentaal in staat is om tegen Zwitserland te spelen", klinkt het uit de mond van de Engelse bondscoach. Rooney moest normaal gezien deze morgen samen met het team vertrekken, maar in plaats daarvan volgde een 'diepgaand gesprek'.

De Man United-spits sleept zijn 'geheim' al een hele tijd mee. Vrienden van Rooney zijn er zelfs van overtuigd dat daar de oorzaak van zijn ellendig WK gezocht moet worden. "Hij was zo bang dat zijn slippertjes met Jenny Thompson zouden uitkomen dat hij er tegen Duitsland niets van terecht bracht", klinkt het.

Opvallende terugval
De terugval is inderdaad opvallend: tot midden maart scoorde Rooney aan de lopende band voor United én Engeland, maar dan volgden tien wedstrijden zonder doelpunt. Ironisch genoeg leek het net weer de goede kant op te gaan met hem: in de 3-0 zege tegen West Ham had hij een belangrijk aandeel en tegen Bulgarije vorige vrijdag had hij een voet in alle vier doelpunten.

Volgens een bron binnen Old Trafford was de club al langer op de hoogte van Waynes uitspattingen. "Dat hij een affaire had, was hier geen geheim meer. Hij hoopte dat de buitenwereld er niets van zou te weten komen, maar dat is duidelijk niet gelukt." (svm)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!