Beckham verliest met Galaxy MLS-finale na strafschoppen

bewaar artikel
Door: redactie
23/11/09 - 14u20

David Beckham is er met LA Galaxy niet in geslaagd de finale van de play-offs van de Major League Soccer te winnen. Het team van Becks verloor na strafschoppen van Real Salt Lake. "Een titel verliezen is altijd pijnlijk", aldus de Brit.

Inspuitingen
Beckham was niet volledig fit voor de finale en werd met drie inspuitingen in zijn enkel opgelapt. Coach Bruce Arena dacht met Becks in de basis sterker te staan. Even leek dat ook zo te zijn, want de Engelsman lag met voorbereidend werk aan de basis van de 1-0. Na de rust was Real Salt Lake echter de betere ploeg en via een goal van Findley dwong het verlengingen af. Geen goals meer in de verlengingen en dus volgden er strafschoppen. Een hinkende Beckham wist zijn strafschop nog wel om te zetten, maar LA Galaxy verloor met 5-4.

Verdiend gewonnen
"Of het nu met strafschoppen is of niet, het is altijd pijnlijk om een finale te verliezen", aldus Beckham na de wedstrijd. "Ik denk dat Real de zege niet gestolen heeft." De international trok na het laatste fluitsignaal naar de kleedkamer om de winnaar te feliciteren.

"Ik kom terug"
Becks trekt in januari terug naar Milan, maar heeft de fans van LA Galaxy beloofd dat hij terugkomt. "Ik kom na het WK zeker terug voor mijn vierde seizoen hier", klonk het. Eerst last hij echter een rustperiode in om zijn blessure te laten genezen om vervolgens helemaal fit naar Milan te vertrekken. (adv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!