Ook Stijn De Smet kwam niet tot scoren op Staaien.
Sint-Truiden en Cercle Brugge kwamen op Staaien niet tot scoren. Een troosteloos gelijkspel dus, waar beide ploegen niks mee opschieten. Sint-Truiden ziet de achterstand op de veilige 16de plaats uitgroeien tot vijf punten terwijl Cercle Brugge morgen Anderlecht op gelijke hoogte kan zien komen.
Sint-Truiden begon het best aan de wedstrijd en kon de bezoekers in de aanvangsfase tegen het eigen doel drukken. Pospisil was twee keer dicht bij de openingsgoal, maar faalde in de afwerking. Cercle knokte zich in de match en kreeg uitstekende mogelijkheden via De Smet en Sergeant. Maar ook bij Cercle loopt het de laatste weken vooraan wat stroef, en dat was vanavond niet anders.
Zelfde spelbeeld in de tweede helft, waarin de wedstrijd nog alle kanten kon uitgaan. Beide ploegen kregen nog wel een aantal kansen, maar gescoord werd er niet meer. (sps)


