© photo news.
UPDATE Ronald Vargas heeft na een afwezigheid van zeven maanden zijn wederoptreden gemaakt op de Belgische velden. De kersverse Anderlecht-spelmaker viel na zestig minuten in op het veld van tweedeklasser Lommel en legde de 0-4 eindstand vast vanop de stip. Paarswit had de wedstrijd voor de rust al in de knip na goals van Kanu en Juhasz, telkens op hoekschop. Jacobs zag nadien ook nog De Sutter zijn doelpuntje meepikken.
De Sutter rondde een prachtige pass van Praet af.
© belga.
Vargas bekroonde een leuk debuut met een goal.
© photo news.
Toch liet Lommel zich niet gewillig naar de slachtbank leiden. Vooral Cerigioni liet zien dat hij heel wat in zijn mars heeft. De pas 18-jarige aanvaller met Italiaanse roots was een voortdurende gesel voor de Anderlecht-defensie. Efficiënt was het Lommelse aanvalswerk echter niet. Kanu, nog eens in de basis, legde de Gestelsedijk al snel het zwijgen op. Hij moffelde een voorzet van debutant Praet - wat gaat Anderlecht daar nog plezier aan beleven - voorbij de grabbelende Thoelen.
Ook treffer twee kwam er na een stilstaande fase: Iakovenko viseerde de knikker van Juhasz, Thoelen kon weer vissen. 0-2 en boeken toe voor de ploeg van Haagdoren, in een ver verleden aan de slag bij de recordkampioen. Toen De Sutter een tweede assist van Praet door de benen van de Lommel-goalie schoof, mocht Vargas zich opmaken voor zijn eerste minuten in het shirt van Anderlecht. De Venezolaan beperkte zich aanvankelijk tot enkele korte tikjes, even voor tijd pakte hij uit met een heuse slalom. Hij werd gehaakt en zette de strafschop zelf beheerst om. In de achtste finales krijgen ze in het Astridpark zowaar Rupel-Boom over de vloer. De derdeklasser kegelde OHL uit de Cup (1-2). (dea)
Praet (uiterst rechts) was bij zijn debuut goed voor twee assists.
© belga.
© belga.
© belga.
© photo news.
© belga.


