Pippa schrijft boek 'zo organiseer je het ultieme feest'

© reuters
Pippa Middleton heeft afgelopen week haar handtekening gezet onder een boekdeal.

Het was vechten om de handtekening van Pippa, maar uitgeverij Penguin wist de strijd met andere uitgeverijen te winnen door Pippa maar liefst 500.000 euro te bieden, schrijft Daily Mail.

"Pippa is nerveus maar ziet er erg naar uit om haar eerste boek te gaan schrijven. Het boek zal gaan over hoe je het perfecte feest en verschillende events organiseert", aldus een vriendin van het feestbeest. Zus Kate Middleton heeft laten weten het idee 'briljant' te vinden.

Het feesten is Pippa met de paplepel ingegeven. Haar ouders hebben namelijk in 1987 Party Pieces opgericht, een postorderbedrijf voor feestartikelen. Party Pieces is inmiddels uitgegroeid tot een miljoenenbedrijf. (lb)
28/11/11 12u26
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal Showbizz

© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb