HLN.be

Britten boos over reclame met 'prinses Diana' in ondergoed

Een Chinese reclamecampagne met een lookalike van de overleden Britse prinses Diana in beha leidt tot verontwaardiging in Groot-Brittannië. Het gaat om reclame voor het Chinese lingeriemerk Jealousy die op grote billboards te zien is in heel het land en op luchthavens.

Met een slogan 'voel de romantiek van Britse royalty' is het wel duidelijk dat het gaat om een imitatie van de prinses, die wordt afgebeeld met een tiara.

De Britse journalist Sam Chambers, die de reclame zag op de luchthaven van Shenzhen, was geschokt. "Ik was mijn bagage van de band aan het pakken toen ik de reclame voorbij zag komen op een groot scherm. Ik wist niet wat ik zag," zegt hij aan Sky News. (sam)
03/09/10 17u48

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb