Ga terug naar HLN
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • Muziek

Kevin wint Idool 2011

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: redactie
20/05/11 - 23u03
Felicitaties van Kato en de andere deelnemers.

UPDATE De twintigjarige Kevin uit het Antwerpse Borgerhout heeft Idool 2011 gewonnen. Hij kreeg van de kijker thuis meer stemmen dan Kato (19) uit Leuven en sleept met zijn zege een platencontact bij Sony Music en een concert in de Antwerpse Lotto Arena in de wacht.

Tijdens de rechtstreekse finale moesten Kevin en Kato vijf keer aan de bak om de harten en stemmen van kijkend Vlaanderen te veroveren. Starten deden ze elk met het liedje waarmee ze zich tijdens hun allereerste auditie worstelden. Kevin bracht 'Master Blaster' van Stevie Wonder en Kato zong 'Pack Up' van Eliza Doolittle mét haar ukelele. Vervolgens brachten beide artietsen hun favoriete nummer van de voorbije campgane. Ditmaal koos Kevin voor 'Forget You' van Cee Lo Green en bracht Kato 'Dancing on my own' van Robyn.

Natalia
Speciale gast tijdens de finale was zangeres Natalia. De 'diva uit de Kempen' die haar muzikale carrière begon in de allereerste editie van Idool mocht net als de jury haar mening geven over beide kandidaten en ging met hen ook een duet aan met twee van haar eigen nummers. Met Kevin bracht ze 'Drop a little' en met Kato 'I want you back'. Nadien volgde er nog een duet tussen beide finalisten ('Broken Strings van James Morison ft. Nelly Furtado) en tot slot lieten Kevin ('She's got moves') en Kato ('The Joker') hun allereerste single op kijkend Vlaanderen los.

Reddingsboei
Diezelfde kijker had uiteindelijk het laatste woord en stemde Kevin tot eindwinnaar van Idool 2011. De jonge Antwerpenaar mag voor zijn zege evenwel ook de jury bedanken. Die wierp hem tijdens een van de vorige uitzendingen een reddingsboei toe, nadat de kijker hem naar huis had gestemd. (tma)  

    Lees ook

  • Wie wordt het: Kato of Kevin?
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • Talentenjachten
  • Tv nieuws

gerelateerd nieuws

  • Wie wordt het: Kato of Kevin?

Meer over
  • Talentenjachten
  • Tv nieuws

HLN.be Music Videos on MUZU.TV.

HLN SOCIAL

  • Vrienden bekeken
  • Meest populair

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl.

acap enabled
  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet