Eva Longoria en Tony Parker spelen scène uit 'Grease'

bewaar artikel
Door: redactie
29/12/09 - 17u45

Desperate Housewives-actrice Eva Longoria en haar man, NBA-speler Tony Parker amuseerden zich rot bij het maken van een mini-remake van de film 'Grease' uit 1978. Ze haalden pruiken en fiftieskledij uit de kast en playbackten de hit 'Summer Nights' uit volle borst.

Ze zagen er minstens even goed uit als de échte Sandy Olsson en Danny Zuko, in de film gespeeld door Olivia Newton-John en John Travolta. Het enige probleem was dat zingen het koppel niet echt ligt. Playbacken kunnen ze echter als de beste. Bekijk gerust het filmpje en oordeel zelf.

Tony Parker plaatste het filmpje op zijn website om een wedstrijd te promoten waarbij je het koppel kan ontmoeten na één van zijn NBA-wedstrijden met de 'San Antonio Spurs'.
 
'Grease' is de favoriete film van Eva, de keuze hiervoor was dan ook snel gemaakt. (vbd)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!