Heldenfilm over profeet Mohammed in de maak

De producent van de filmtrilogieën 'Lord of the Rings' en 'The Matrix' gaat een film met een budget van 150 miljoen dollar (100 miljoen euro) produceren over het leven van de profeet Mohammed.

Mohammed niet te zien
De epische prent zal gefinancierd worden door het mediabedrijf Al Noor Holdings uit Qatar. De film zal zich houden aan het islamitische verbod om de stichter van het islamitische geloof af te beelden. Het verhaal begint enkele jaren voor de geboorte van de profeet, en eindigt met zijn dood. Volgens producent Barrie Osborne zal de film "de mensen de ware betekenis van de islam leren".
 
Het leven van de profeet was reeds in 1976 onderwerp van een speelfilm. 'The Message'" werd geregisseerd door de Arabisch-Amerikaanse filmmaker Moustafa Akkad en had Anthony Quinn en Irene Papas in de hoofdrollen. (afp/lb)
02/11/09 20u40
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
Metriweb