"Geen sprake van misdaad bij dood Michael Jackson"
HLN
update
De lijkschouwer van de Amerikaanse stad Los Angeles heeft vrijdag de autopsie op popster Michael Jackson afgerond. De doodsoorzaak is nog niet vastgesteld. De lijkschouwer heeft aanvullende tests gevraagd. Het lichaam is inmiddels aan de familie overgedragen.
Het kan nog vier tot zes weken duren voordat duidelijk is waaraan de King of Pop is gestorven, meldde Craig Harvey, het hoofd lijkschouwing. Harvey maakte verder bekend dat er geen verwondingen op het lichaam van Jackson zijn aangetroffen. "Er is geen sprake van kwaad opzet", aldus de lijkschouwer. Er moeten nog toxicologische onderzoeken worden gedaan om vast te stellen welke stoffen in Jacksons lichaam zaten op het moment van zijn dood.
Overdosis pijnstillersEr moeten onder meer toxicologische onderzoeken gedaan worden, om vast te stellen welke stoffen in het lichaam van Jackson zaten ten tijde van zijn dood. Volgens geruchten zou Jackson zijn gestorven aan een overdosis pijnstillers. De lijkschouwer wil ook de longen en het zenuwstelsel van Jackson nader onderzoeken.
Het stoffelijk overschot kan door de familie worden opgehaald, maakte Harvey bekend. Jackson kan dan worden overgebracht naar een begrafenisondernemer van hun keuze. (anp/sps)