Miley Cyrus: niets aan de hand.
Fans van Miley Cyrus die afgelopen weekeinde haar webstek op YouTube bezochten, beleefden de schok van hun leven. In een video werd de jonge actrice dood verklaard. De ster van kinderserie Hannah Montana zou zijn aangereden door een dronken automobilist.
In naam van vriendin
Het filmpje was zogenaamd geplaatst door Mandy Jiroux, een vriendin van Cyrus, met wie de actrice al geruime tijd filmpjes plaatst op YouTube. Jiroux ontkende de dood van haar vriendin al snel. "Alles gaat goed met Miley", schreef ze op haar MySpace-site. "Iemand heeft onze YouTube-account gehackt."
Lil Wayne en Oprah Winfrey
Ook rapper Lil Wayne werd onlangs doodverklaard. Een grappenmaker verspreidde via het internet een nepartikel van BBC News waarin werd gesteld dat de rapper was omgekomen in een bendestrijd. Hetzelfde overkwam Oprah Winfrey, die zogenaamd doodgeschoten teruggevonden was in haar huis. (novum/ap/lb)


