Peter Goossens stopt met Brusselse Museumbrasserie

bewaar artikel
Door: redactie
14/11/08 - 11u59

Peter Goossens, driesterrenchef van het Hof van Cleve en jurylid van het tv-programma 'Mijn Restaurant', neemt afscheid van de Museumbrasserie in het Museum voor Schone Kunsten aan het Koningsplein in Brussel. "Het concept is geslaagd en ik heb nu andere uitdagingen", laat hij weten.

Consulent
Goossens was sinds november 2006 als consulent verbonden aan de Museumbrasserie en het Museumcafé. Hij steunde het concept en verzorgde de recepturen voor de typisch Belgische gerechten op de kaart. "Op zowat alle dagen is de zaak volzet en de brasserie is een vaste naam geworden in onze hoofdstad. Ik vind het dan ook tijd om het kind los te laten", zegt Goossens.

Andere projecten
De topchef heeft nog heel wat andere projecten op stapel staan. "In januari starten de opnames voor de tweede reeks van Mijn Restaurant voor vtm en daarnaast ben ik bezig met een aantal nieuwe projecten op het vlak van de gastronomie. Maar uiteraard blijft het Hof van Cleve mijn voornaamste prioriteit", luidt het. (belga/sam)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!