Nadat ze op straat werd uitgescholden, heeft actrice Keira Knightley een bodyguard ingehuurd. Keira was geschokt toen een voorbijganger naar haar toesprong en haar obsceniteiten naar het hoofd slingerde toen ze alleen op stap was in de buurt van haar huis in Richmond, Londen.
Tijdens de afterparty van de première van 'The Duchess' woensdag was Keira nog niet bekomen van het incident daags voordien en bleef ze de hele tijd in een kamer die voor haar was gereserveerd.
"Ik liep over straat na te denken over een boek dat ik net had ontvangen. Je kent dat, op zo'n moment ben je op een andere plek. Plots sprong een kerel voor me die schreeuwde 'Keira Knightley! Who the f**k do you think you f**king are? You are such a c**t' Ik was er helemaal van ondersteboven". (bang/lb)


